סווירי – תעשייה בוואקום

רמת הדיוק הגבוהה, האסתטיקה והחיסכון בעלויות הם חלק מהגורמים שהופכים את מכונות הוואקום לאחד מאמצעי הייצור המבוקשים בתעשיות שונות. 

השימוש במכונות ואקום מיועד, בדרך כלל, ליצירת מגוון מוצרים שונים בתנאים מבוקרים. בין תחומי התעשייה בהם משתמשים במכונות גם תעשיית המזון, הקוסמטיקה, האלקטרוניקה, האיטום והאטימה, האריזה, האמבטיות, הקסדות ומוצרי הבטיחות. הייצור מתבצע באמצעות חימום של גיליון עד לדרגה של גמישות המתאימה להלבשה על הצורה הרצויה. לאחר שהצורה התלת ממדית מוטבעת בגיליון מקררים את הגיליון והוא מתקשה שוב.

החומרים הנפוצים ביותר לשימוש במכונות ואקום שייכים למשפחת הפלסטיק. בין היתרונות שמאפיינים מכונות ואקום בתחום הפלסטיק, למשל, אפשר למנות גם גמישות בייצור, יעילות, מהירות ייצור וחיסכון בעלויות. המכונות מאפשרות להפיק את הפרוטוטיפ בקלות ובאופן מדויק על מנת לשפר ולבצע שינויים בחלקים שונים לפני הייצור המסחרי של המוצר עצמו. המכונות מסוגלות לייצר חלקים במידת דיוק גבוהה, ומבטיחות אפס טעויות במידה ובצורת המוצר.

התבניות בהם משתמשים במכונות ואקום מאפשרות לייצר מוצרים מעוצבים כמעט בכל צורה אפשרית. המוצרים מתאפיינים באסתטיקה מצוינת וברמת גימור גבוהה. תכונות אלה משמעותיות וחשובות בעולם כלכלי הנשלט על ידי מותגים. המכונות ממלאות אחר דרישות עיצוב פרקטיות. הן מאפשרות לבצע תהליכי הפקה בתעשיית האריזה, ומסוגלות לייצר אריזות עבור כל מוצר, בין אם מדובר בגביעי יוגורט או באריזות מזון אחרות. 

יש לציין שהמכונות חסכוניות גם בזמן. בהשוואה לאמצעי ייצור אחרים, הן מצמצמות את טווח הזמן שבין עיצוב המוצר לבין הייצור עצמו ובכך חוסכות לחברה עלויות נוספות.
 

 

 

טל. 03-9220160  פקס. 03-9244972​  swery@inter.net.il

טל. 03-9220160  פקס. 03-9244972​