סווירי – מכונות אריזה

כל בעל עסק, גדול וקטן, המשווק סחורות באריזות צריך שתהיינה לו מכונות אריזה. חברה אחת המשווקת מכונות אריזה היא חברת סווירי, אחת החברות הידועות בארץ המעניקה לחברות רבות שירותי אלקטרוניקה וחשמל. על פי דרישת השוק והצורך שנוצר עם השנים החלה סווירי לבנות מכונות אריזה, מילוי והלחמה. ההתמחות של החברה היא בסוגי מכונות שונות וביניהן מכונות הלחמה בחום, מכונות הלחמה בשרינק, אריזות שרוול וכיווץ. בנוסף יש בחברה מכונות לאריזה בוואקום מכונות הלחמה ומכונות אינדוקציה.

 

ייצור כחול לבן

את המכונות הנחוצות בשוק ושאינן מיוצרות בארץ מייבאת חברת סווירי על פי ההזמנות של הלקוחות. החברה סוחרת במכונות מכל הסוגים גם בחוץ לארץ והיא זכתה כבר במספר פרסים ביניהם פרס קפלן על עיצוב המוצרים, הפטנטים והאיכות. רוב מכונות האריזה מתוצרת סווירי מיועדות בארץ למפעלים, לחברות ממשלתיות ולחברות היי-טק שונות. יש מכונות שמיוצרות על פי תכנון משותף עם הלקוח ובהתאם לצרכיו. אלו מכונות ייחודיות ולא ניתן להשיגן בשוק. סווירי אלקטרוניקה מפרסת את מוצריה באתרי האינטרנט וכל לקוח יכול להתרשם מסוגי המכונות אותם היא מייצרת או מייבאת.

 

מקצועיות חברת סווירי הוכחה במקרים רבים וכל עובדי החברה הם בעלי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר בתחום. תכנון מכונות האריזה נעשה על ידי מהנדסים מהטובים בתחום בארץ. כל שלב משלבי התכנון והביצוע עוברים בדיקות אין ספור. מספר הטעויות בתוצאה הסופית זעום וללקוח יש על מי לסמוך ולהיות רגוע שכל ההשקעה במכונה תהיה לטובה והמכונה תשמש אותו ביעילות שנים רבות.

 

מקום מושבו של מפעל סווירי הוא בפתח תקוה אבל הלקוחות הן מכל הארץ ורוב החברות והייצרנים המשתמשים במכונות אריזה היו, עודם ויש להניח שגם בעתיד, לקוחות של סווירי בתקופה כזו או אחרת. הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ומדי שנה יוצאות לשוק מכונות אריזה חדשות.

 

קונים? בדקו מה מתאים לכם

התקשרות של לקוחות את חברת סווירי צריכה להיעשות לאחר בדיקה בחברות אחרות כדי לדעת שסווירי היא החברה הטובה והאמינה בשוק הישראלי.  ולמרות זאת אפשר לנהל משא ומתן בנוגע לעלות מכונת האריזה ולהשיג מחיר שמתאים ללקוח מבחינה תקציבית.

 

 

טל. 03-9220160  פקס. 03-9244972​  swery@inter.net.il

טל. 03-9220160  פקס. 03-9244972​