אורזים בשרינק

 

אריזה במכונות שרינק היא אחד הפתרונות המרכזיים והיעילים ביותר לאריזה של כל סוג של מוצר כמעט.

 

כשנדרשים לשלוח סחורה ליעדים שונים, חשוב לדעת אילו פתרונות מציע שוק האריזה המסחרי. בהתאם למגוון הפריטים אותם יש לשלוח, יהיה צורך בשיטות שונות של אריזה מחומרים שונים. הפתרון המרכזי והיעיל ביותר עבור כל סוג של מוצר הוא אריזה במכונות שרינק. המכונות מספקות למוצרים עטיפה ומגנה עליהם במהלך השינוע.

 

הבחירה באריזה במכונות שרינק לצרכים מסחריים אמורה להתקבל בהתבסס על הצרכים של בית העסק או החברה. אחד היישומים של אריזות שרינק הוא לספק איטום לשמירה על ניקיון המוצר ועל שטח הפנים שלו. אם מדובר מוצרים בעלי שטח פנים עדין ורגיש לפגמים או לשריטות מומלץ לבחור באריזת שרינק שיכולה להגן על מוצר בודד במהירות וביעילות.

 

בנוסף, אריזות שרינק מאפשרות לספק פתרון זול יחסית, לכמויות גדולות של מוצרים, בתוך זמן קצר. האריזות מתאימות למוצרים מכל סוג, בכל גודל וצורה. הן גם מבטיחות שהמוצרים יישארו במצבם לאורך תהליך השינוע אל היעדים המבוקשים. מכונות שרינק, שמהדקות את האריזות על גבי המוצר, יוצרות מעין ואקום בסביבת המוצר. תנאים אלה מונעים גם היווצרות של לחות ואבק וממזערים את הסיכוי לפגיעה במוצר במקרים של שינויים בטמפרטורה.

 

חשוב לציין כי אריזה באמצעות מכונות שרינק יוצרת מעטפת דקה יחסית מסביב למוצר. האריזה עצמה אינה מוסיפה למשקלו של המוצר או לגודלו. בהמשך לכך, היא מביאה לחסכון בשטחי אחסון ובגודל אמצעי השינוע. בנוסף, היא חוסכת בעלויות שינוע שנקבעות לפי משקלו של המוצר.
 

 

 

טל. 03-9220160  פקס. 03-9244972​  swery@inter.net.il

טל. 03-9220160  פקס. 03-9244972​